TUED NARLI

/ TUED NARLI
Önceki Sayfa

TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ

NARLI  EĞİTİM VE SOSYAL TESİSLERİMİZ
 

HER YIL YAKLAŞIK 2000 EMEKLİMİZE HİZMET SUNUYOR...

Türkiye Emekliler Derneği Erdek-Narlı Eğitim ve Sosyal Tesislerimiz yaklaşık 4 dönüm deniz kıyısı arazi üzerine kuruludur ve 150 yatak kapasitesi ile üyelerimize hizmet vermektedir. Her yıl yaz sezonunda yaklaşık 2000 emeklimiz aileleriyle birlikte çok uygun şartlarda tatil imkanına kavuşturulmuştur.

Açık büfe sabah kahvaltısı, Öğle yemeği ve Akşam yemeği ile çay, kahve, soğuk içecekler ve su; tesisimizde konaklayan üyelerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Gecelik yatak ücreti de 2019 yılında üyelerimiz için çift kişilik sadece .... TL'dir(Kişi başı .... TL). Üye olmayanlar, şayet boş oda imkanı olursa tesisimizden çift kişilik .... TL(Kişi başı ..... TL)ücret karşılığında yararlanabilmektedirler. Müracaatlarınızı üyelik kaydınızın bulunduğu şubelerimize yapabilirsiniz. Şubelerimizin adres ve telefon bilgilerine www.tued.org.tr'den erişebilirsiniz.

Tesisimiz, Marmara'nın incisi Erdek'in Narlı Köyü'nde, Kapıdağ Milli Parkı'nda, denize sıfır pırıl pırıl bir tesistir. Tertemiz havası, bozulmamış doğası ile insanları kucaklayan tesisimizde wi-fi internet imkanı da bulunmaktadır. Odalarda televizyon ve buzdolabı bulunan tesisimizin bir de okuma salonu ile oyun odası mevcuttur.

Tesisimizin sosyal medya sayfasında etkinlikler ve üyelerimizin paylaşımları görülebilmektedir.

https://www.facebook.com/groups/364962456940035/?fref=ts

TÜED NARLI EĞİTİM VE SOSYAL TESİSLERİ

Narlı Köyü

ERDEK / BALIKESİR

Tel: 0266. 837 19 18

 

Yukarı